100 Yıl Geçse Bile Unutulmayacak Espor Tarihine Altın Harflerle Yazılan Epik Anlar

7 epik ana baktığımız zaman, s1mple’ın vuruşlarında halen tüylerimiz ürperiyor!

1. s1mple’ın olağanüstü 2 AWP vuruşu

s-6d954b5c6d754b965cb997616eeccd5a1616d1
Team Liquid formasını giyen genç Ukraynalı yıldız, Fnatic’e karşı Cache haritasında aldığı 2 olağanüstü kill ile birlikte CS:GO dünyasına ismini altın harflerle yazdırdı.Her oyuncu bu vuruşu yapmayı hayal etmiştir…

2. TBF 2019, en çekişmeli lig performansı

TBF 2019, en çekişmeli lig performansıTBF 2019, en çekişmeli lig performansı TBF 2019’un finali, uzun yıllar sonra bile hatırlanıyor olacak. 5 maçta da heyecan bir an olsun düşmedi ve mücadelenin sonucunda Royal Youth, rakibini 3-2 yenerek TBF’nin kazanan tarafı oldu.Bu başarıdan sonra bir sonraki mevsim Royal Youth, ekonomik sebeplerden dolayı büyük sıkıntılarla karşılaştı.

3. Hırs ve Dota 2 sevgisi birleşirse ne mi olur?

Hırs ve Dota 2 sevgisi birleşirse ne mi olur?Hırs ve Dota 2 sevgisi birleşirse ne mi olur? Dota 2 sunucusu Capitalist, sunduğu maç sırasında alınan bir skordan dolayı hırsıyla birlikte heyecanlı bir maç anlatımı yaparken suyu başından aşağıya döküyor.Yıllar geçse bile sunucunun bu hırslı anlatımı, unutulmaz sunucu performansları arasında kesinlikle yer alacaktır.

4. 11-0’den geri dönen Türkiye, Dünya Şampiyonluğuna uzandı

11-0’den geri dönen Türkiye, Dünya Şampiyonluğuna uzandı11-0’den geri dönen Türkiye, Dünya Şampiyonluğuna uzandı İki ülkenin karşı karşıya geldiği bu final karşılaşması, Türk CS:GO severler için bambaşka bir anlama sahip. Arjantin karşısında 11-0 geriye düşen Türkiye, mucizeyi gerçekleştirerek come back atmayı başardı ve 2016 yılında CS:GO Dünya Şampiyonu olmayı başardı.O gece 11-0 geri düşünce yayını kapatanlar değil, takıma inanlar kazanmıştı…

5. Bir oyuncu nasıl bu kadar şanslı olabilir?

s-1a5015a95202555165e363dcc303116921abd6
Luminosity tam turnuvadan elenip evin yolunu tutacakken bir Brezilyalı, bir pes etmeyen adam elindeki AWP ile şovunu yaptı.Bu vuruş, CS:GO sahnesinin en epik vuruşu olarak gösteriliyor.

6. Faker sen insan mısın?

Faker sen insan mısın?Faker sen insan mısın? SKT T1 formasını giyen Faker’ın tek başına gösterdiği inanılmaz oyun, LoL oyuncularına Faker’ın insan olup olmadığını sorgulatmıştır.Bu anı canlı yaşayanlar, belki de LoL’deki en epik ana şahit olduklarının farkında değildi.

7. Yıllarca unutulmayacak bir an doğuyor!

Yıllarca unutulmayacak bir an doğuyor!Yıllarca unutulmayacak bir an doğuyor! Şu an Türkiye’nin en önemli yayıncılarından olan wtcN, profesyonel olarak LoL oynarken Naru’ya karşı inanılmaz bir hata yapıyor.Bu hata o kadar çok ses getirdi ki, halen Ferit denince akla bu an geliyor.

Kaynak: cagdasyorum.com

Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Supertotobet | İgrus | Reklam Ajansı | SekaBet | casino siteleri