6 yaş doğum günü hediyesi ne alınır?

Bundan altı yıl evveli düşündüğünüzde, eminiz içinde bulunduğunuz zamanların geleceğini tahmin bile edemezdiniz. Bizler hayal kurabilen varlıklarız ancak belirsizlikler her zaman hayalin bir parçasından tutup çeker. Bu yüzden çocuğunuzun altı yaşına gelip artık anasınıfına gidiyor olması gibi doğal bir olay bile sanki tahmin edilemez geliyordu. Ebeveynleri ya da yakınları olarak onu kollarınıza aldığınız ilk günü her zaman kendinize hatırlatmak, bu mutluluğu ne olursa olsun sürdürmek de belki de öyleydi. Ancak doğum günü yaklaşırken ona hevesle sürpriz araştırıyorsanız doğru olduğuna inandığınızı yapmışsınız demektir. Sanırım sadece, henüz hediye bulabilmiş değilsiniz. İşte bu hiç problem değil, çünkü bodo sizlerin bu sorununu, birbirinden keyifli deneyim hediyeleriyle çoktan çözüme kavuşturdu. Dünyada belki de en sevdiğiniz varlık olan biricik evladınızı heyecanlı sürprizlerle neşelendirirken eğitimlerle faydalı hale getirmeniz, bodo ile çocuk oyuncağı! Çocuk oyuncağı demişken, onunla birlikte hiç oynamadığınız oyuncaklara yenisini ekleyerek geçici bir mutluluk yaratmamalısınız. Bunun yerine ‘’Aile için İllüzyon Müzesi Ziyareti’’ gelişimine katkıda bulunurken, kafasında ömür boyu taşıyacağı aile imajını da destekleyecektir.

Kızlara 6 yaş doğum günü hediyesi

Kız çocukları bu yaşlarda ebeveynlerini kendilerine örnek almaya başlarlar. Evcilik gibi oyunlara merak salarlar ve somut düşünme yetileri gelişir. Bununla birlikte kendilerini beğenmeye annelerinin kıyafetlerini giymeye meraklanmaya başlarlar. Ayrıca pek çok kelime öğrenir, dillerini zenginleştirirler. Bu yüzden bodo tam kızınıza göre! ‘’Resim Atölyesi’’ sürprizi ile bırakın, duygularını aktarsın. ‘’Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi’’, minik elleriyle yaratacağı harikaları keşfedin! Mutfağa her gittiğinizde hemen arkanızda beliriyor, size yardım etmek istediğini söylüyorsa hevesini boşa çıkarmayın. Yapacağı en iyi şeyi yapsın, ‘’İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’. Peki ya o yeni çıkan teknolojik gelişmelere meraklı ve yenilikleri seviyorsa, siz de onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Elbette, birlikte, ‘’İki Kişi için Sanal Gerçeklikte Çizim’’ deneyimine katılarak. Dahası bodo’nun ışıltılı dünyasında.

Erkeklere 6 yaş doğum günü hediyesi

Erkek çocuklara verilecek olan 6 yaş doğum günü hediyesi, babayı örnek almalar, yaptığı hareketleri taklit etmeler, giysilerine özenmeler, araba silah gibi oyuncaklara merak derken düşünceleriniz doğru. Oğlunuz 6 yaş döneminde. ‘’Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ ile yaş gününün kalitesini artırın. ‘’İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’, merak duyduğu becerileri geliştirsin. ‘’Çocuk için Ponny Binicilik Dersi’’, evde pek çok kez oyununu oynadığı at binme hayalini gerçekleştirsin. ‘’İki Kişi için Sanal Gerçeklikte Kaçış oyunu’’, bu dönemde oldukça merak duyduğu silahlı oyunları, özel bir platformda deneyimleme şansı sunar. Bodo ile yaratıcılıkta çığır açmış hediye fikirlerinin keyfini çıkarın!

Moda ve Yaşam

Bir cevap yazın