Netflix Platformunda Plan Seçilmesi İçin Yapılması Gerekenler

Netflix Platformunda Plan Seçilmesi İçin Yapılması Gerekenler

Netflix, dijital bir platformdur. Platforma erişim sağlamak için ise uygulamalar veya internet sitesi üzerinden gerçekleşebilmektedir. Netflix platformu içerisinde 15.000 ve 15.000’den daha fazla içerik bulundurmakta olan bir platformdur. Platformun içerisinde çokça fazla dizi, film, belgesel ve çizgi film bulundurmakta olan bir platformdur. Platformda bulunan içerikler ise 7 yaştan 70 yaşa kadar hitap eden, her kuşağa yetişen içeriklerdir. Bulunan içerikler ise tek bir türde olmayıp, çokça türden çokça içerik bulunur. Platforma ve platform içerisinde bulunan içeriklere erişim sağlamak için Netflix’e üyelik oluşturulması gerekir. Bu platforma üyelik oluşturulmasının üzerine kolayca içerikler erişilebilir konuma gelmiş olacaktır. Netflix platformuna üye olmak için ise yapılması gereken birkaç basit adım ve sadece seçilmesi gereken bir plan vardır. Seçilecek olan plan, ödeme yapılması için ücretlerin de yer aldığı bir platformdur. Netflix, çokça fazla plan seçeneğini kullanıcıya sunmaktadır. Üyelik işlemlerinin en başında seçilecek olan ödeme planı, plan sabit kalmamak üzere istenilen zamanda değişiklik yapılabilecek olan bir plandır. Netflix için olan tüm üyelik işlemlerinin tamamlanmış olması üzerine kullanıcı adı ve şifre oluşturulur. Oluşturulmuş olan bu bilgiler sayesinde istenilen her an ve her cihaz üzerinden platforma erişim sağlanabilecektir.

Netflix Platformunda Yer Almakta Olan Cursed Serisi

Cursed, aksiyon kategorisinde yer almakta olan 1 sezonluk bir dizidir. Dizi 2020 yılı yapımına ait olan ve sadece Netflix platformunda yayımlanmış olan bir dizisidir. 12 Temmuz 2020 tarihinde ilk bölümü ile yayıma girmiş olan bir dizi serisidir. Dram, macera ve aksiyon türleri arasında hüküm sürmekte olan dizi Amerika Birleşik Devletleri asıllı olan bir dizidir. Cursed dizisi izleyicileri üzerinde %75 oranında bir beğeni toplamıştır. Dizi yapımcıları ve izleyicileri arasından yapılan tavsiyeler üzerine 18 yaş ve üzerinde bulunan izleyicilerin diziyi izlemesi tavsiye edilir. Dizi yalnızca Netflix platformunda yayımlanırken ücretsiz bir şekilde izlenebilme seçeneği de bulunur. İnternet üzerinden netflix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri sayesinde ulaşılan sayfalar üzerinden Cursed serisine erişim sağlamak oldukça kolay bir seçenek olmuş olacaktır.

Cursed Serisinin Konusu Nedir

Dizi içerisinde gizemli güçlere ve efsanevi, olağanüstü bir kılıca sahip olan Nimue isimli bir karakter yer alır. Nimue karakteri, halkını kurtarmak için çabalayan bir karakter olan paralı asker Arthur ile güçlerini birleştirmeye karar verecektir. Nimue ile Arthur’un güçlerinin birleşmesi üzerine gerçekleşecek olan olaylar dizide konu edilecektir.

Genel Kültür

Bir cevap yazın