Oyuncu Mouse İncelemeleri

Bir oyun mouse’nun iyi olup olmadığını size söyleyebilecek bazı ana gösterge vardır. İlk olarak, sensördür. Bu, mouse hareketini izlemek için kullanılan teknolojidir ve oyun oynamak için çok önemlidir. Oyun oynarken oturduğunuz oyuncu koltuğu da oyun oynama kalitenizi mouse’lar kadar etkiler.

Bazı insanlar için mouse’un görünümü de önemli olabilir. Bazı üreticiler LED’ler ekler veya benzersiz tasarımlar oluşturuyor. Fonksiyonel olmasının yanında estetik bir görüntü de sunuyor.

Aşağıda iki ayrı oyun mouse’unu sizin için inceledik.

Finalmouse Ultralight Pro

 

Hızlı mouse hareketine ve %100 doğruluğa güvenmesi gereken rekabetçi bir oyuncuysanız, Final mouse Ultralight Pro sizin için mouse olacaktır. Önce hafif tasarımla başlayalım. Ultralight Pro, sıfırdan mümkün olduğunca hafif olacak şekilde üretilmiştir. 

  

Mümkün olduğunca fazla plastik ve gereksiz ağırlığı kaldırmak için bu mousede benzersiz petek tasarımı uygulanmıştır. Tahmin edebileceğiniz gibi, Ultralight Pro’yu kullanırken neredeyse hiçbir şey tutmuyormuşsunuz gibi geliyor. 

  

Bir bakış açısı kazandırmak için, en hafif SteelSeries Rival 600, 96 gram, Ultralight Pro ise sadece 67 gramdır. 

  

Finalmouse Ultralight Pro’daki sensör de çok iyidir- bu listedeki diğer tüm oyun mouse’ları ile çalıştığı şekilde çalışır. 

  

Finalmouse Ultralight Pro – 604 TL

  

Zowie FK2

Zowie FK2, rekabetçi oyuncular için tasarlanmış bir başka ergonomik, hafif mouse’dur,

Zowie FK2, Finalmouse kadar hafif olmasa da yine de çok sağlam bir cihazdır ve bir ofis mouse’u olarak kolayca ikiye katlanabilen, basit bir tasarıma sahiptir. 

  

FK2’de ayrıca her iki tarafta iki düğme bulunur ve hem sol hem de sağ elini kullanan oyuncular tarafından kullanılabilir. 

Zowie FK2 – 518 TL

 

 
Bu yazımızda sizinle oyuncu mouse’larının incelemesini yaptık, ürünler ile ilgili incelemelerimizi takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda son dönemin en çok tercih edilen telefonlarından reeder p13’ü inceleyeceğiz.

Teknoloji

Bir cevap yazın