Turkcell Bedava Internet Kampanyaları 2021

Turkcell Bedava internet Kampanyaları 2021

Turkcell Bedava internet konusunda oldukça cömert firmalardan biridir. Kullanıcılarına gerek yeni ürünler sunduğunda denemeleri ve tekrar kullanmaları için gerekse de müşterilerini memnun etmek için GBlarca Turkcell Bedava internet vermektedir.

Birçok kampanya ile sunduğu bu bedava internetler genel olarak uzun süre kullanabileceğiz, aynı kampanyayı aylarca tekrarlayabileceğiniz şekilde dizyan etmektedir. Kampanyakolik sitesinden aldığımız bilgilere göre https://kampanyakolik.com/turkcell-bedava-internet/Turkcell bedava internet veren kampanyaların sayısı oldukça fazla ve bu demek oluyor ki herkes bu kampanyalardan faydalanabilir ve birden fazla kampanyadan yararlanabilirler.”

Turkcell Bedava internet

Turkcell bir çok kampanya ile bedava internet vermektedir bunlardan güncel ve en çok bilinenlerini aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

  • BİP
  • Salla KAZAN
  • GNC Çatlat Kazan kampanyası
  • Bastı Kaptı Kampanyası
  • Paycell Bedava internet

Birbirinden farklı onlarca bedava internet kampanyası sunmaktadır. 28 Şubat 1994 Yılında kurulan Turkcell kurulduğu günden bu yana Teknoloji alanında yaptığı yatırımlar ile dünya çapında bilinen bir Türk firması olmayı başarmıştır.

Bedava internet konusunda en çok bilinen ve kullanılan yöntemleri içinde Salla kazan kampanyası olarak bilinmektedir. Her hafta telefonunuza indirdiğiniz Turkcell uygulaması ile telefonu sallayarak GB, DK ve sms hakkı gibi birbirinden farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeler bazen günlük bazen haftalık olarak verilmektedir.

Bedava internet verdiği bir diğer kampanya ise yerli mesajlaşma uygulamsı olan BİP Uygulamasını kullanmayı teşvik etmek için yapmıştır. Bip uygulamasını kullanan kişileri 1-2-5GB Bedava interent veren firma bu sayede whatssapp gibi dünyada ve Türkiye’de hakimiyetini sürdüren anlık mesajlaşma uygulamasına rakip olmayı hedeflemektedir.

Teknoloji

Bir cevap yazın